Ana Sayfa TÜM KİTAPLAR
Ya Özlersem?
  • Ya Özlersem?
  • Ya Özlersem?
Ya Özlersem?
Ürün Kodu : 9786259988528       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  2E Kitap
100.00 TL   65.00 TL   Kdv Dahil
Kaliteli Ürün Hızlı Teslimat
-
+

Ya Özlersem? Özlem Pınar IVAŞÇU


Çocuklar ve ebeveynler arasında yaşanan ilk ve belki de en duygusal ayrılıklardan biri hiç şüphesiz çocukların okula ya da kreşe ilk adım attığı gündür. Bu özel gün, çocuklar için yeni bir dünyanın heyecanıyla birlikte gelirken, anneler ve babalar için de çocuklarını ilk defa kendi başlarına bırakmanın duygusal yoğunluğunu beraberinde getirir. Hem çocuklar hem de ebeveynler için bu süreç; yeni bir değişime, özgürlük farkındalığına, belirsizliklere ve endişelere yol açar ve doğal olarak bir dizi duygusal tepkiyi de beraberinde getirir. Çünkü kimi çocuklar bu yeni başlangıcı dört gözle beklerken, kimileri de bu durumdan korkabilir ve kaygı hissedebilir. Bu nedenle de ebeveynler, bu durumla başa çıkmakta zorlanabilirler.

İşte 'Ya Özlersem?', tam da bu duygusal süreci inceliyor. Küçük kahramanımız Deniz'in kreşe başlama hikayesini anlatan bu kitap, annesinin sevgi dolu desteğiyle Deniz’in heyecan ve endişe arasında gidip gelen duygularını ele alıyor. Annesinin güven veren sözleri sayesinde Deniz, yeni deneyimlerle dolu kreşi keşfediyor. Bu süreçte annesinin her zaman yanında olduğunu bilen Deniz, yeni başlangıçlara daha kolay uyum sağlıyor.

Aynı zamanda 'Ya Özlersem?', ebeveynlerin çocuklarının ilk okul veya kreş günlerinde yaşadıkları duygusal karmaşayı nasıl yönetebileceklerine dair değerli ipuçları da sunuyor. Çocukların ve ebeveynlerin yeni deneyimlere nasıl uyum sağlayabileceklerini, kendi duygularını nasıl kabul edip işleyebileceklerini ve bu süreci nasıl olumlu bir deneyime dönüştürebileceklerini anlatan bu sıcacık hikâye, okuyucularına umut ve ilham kaynağı olmayı hedefliyor.

Yazar
:
Özlem Pınar IVAŞÇU
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Kaliteli Ürün Hızlı Teslimat
Kargo Firması
:
Sürat Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:
2 iş günü içerisinde kargo.
İade/İptal Detayları
:
Taşıma esnasında zarar gören ürünlerde kargo görevlisine zabıt tutturmanız gerekmektedir.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.